magento disain

 • Isikupärase disainiga Magento pood
 • sobib ettevõtetele, kes soovivad …
loe edasi

magento commerce

 • Täielikult isikupärastatud süsteem, mis
 • vastab ka kõige keerukamatele nõudmistele …
loe edasi

magento arendus

Kas kavatsete lasta endale arendada uue Magento veebipoe? Või ei vasta olemasolev Magento pood teie ootustele, kuna külastajaid napib ja müügikäive on väike? Aitame hea meelega teil veebiäri alustada või juba käimasolevat äri edendada.

Selgitame teile põhjalikult, mida läheb vaja, et olla e-kaubanduses edukas. Aitame teil oma ärieesmärke saavutada nii arendusetapis kui ka pärast veebipoe avamist. Võtame arvesse teie disaini- ja funktsioonivajadusi ning teeme teile kvaliteetse Magento Commerce’i poe.

Magento Commerce’i tarkvara

Magento on praegu kõige ahvatlevam e-kaubanduse tarkvara, mida kasutab ligi 66% maailmaturu osalistest. Seda on kaks varianti – tasuta (kõige populaarsem) Community Edition ja tasuline Commerce Edition. Magentole on palju alternatiive, kuid ükski neist pole niivõrd paindlik ega paku nii palju kasulikke funktsioone. Kuna Magento on saadaval ka avatud lähtekoodiga versioonina, on sellel palju arendajaid ja laiendeid. Ei mingit sõltuvust edasimüüjast!

 

Enamik soovitud funktsioone on juba välja arendatud, seega pole neid vaja iga kord uuesti leiutada. Lisaks on saadaval tuhandeid kujundusmalle, mille kasutamine vähendab märkimisväärselt arendusele kuluvat aega ja kulusid.

Peale arvukate laienduste annab see palju vabadust ja lõputult võimalusi kvaliteetse veebipoe tegemiseks.

Hea uudis on ka see, et Magentoga saab liidestada juba tuhandeid süsteeme. On väga tõenäoline, et liidestusvõimalus teie kasutatava tarkvaraga (nt ERP või POS-süsteem) on juba olemas. Ja isegi kui seda pole, oleme välja töötanud mõistliku hinnaga spetsiaalse impordi-/ekspordimooduli.

Miks valida Younify oma Magento Commerce’i e-kaubanduse partneriks?

Meie eesmärk on luua kasumlikke poode ja see on võimalik ainult siis, kui teeme enamat kui üksnes poe loomine. Täielikult pühendunud partnerina tahame mõista teie poe iseloomu ja omapära, mis nõuab tihedat koostööd, et alati langetada teile parimad otsused. Younify loob Magento lahendusi poodidele, nagu Personeelsvoordeelwinkel, Maxifleur-kunstplanten, Solis Benelux, Welch Allyn, Hobo Hifi ja Fietsenstunt. Oleme aastatega kasvanud tugevaks ja kogenud meeskonnaks, kus töötab 30 Magento asjatundjat, mistõttu võivad meie kliendid meid jäägitult usaldada.

 

Oleme viimaste aastate jooksul loonud edukaid veebipoode paljudes valdkondades, nagu mood ja jalanõud, lasteriided, elektroonika, mänguasjad, kaubandus, toit ning muud B2B-lahendused. Haldame nii väikesi poode, kus tehakse päevas paar tellimust, kui ka suuri poode, kus ostetakse päevas tuhandeid tooteid. Younify suudab pakkuda igale poele head lahendust.

Pakume järgmisi Magento teenuseid

 • Magento veebipoodide arendus
 • Magento mallide väljatöötamine ja rakendamine
 • Magento veebipoodide optimeerimine
 • Kohandatud Magento moodulite ja laienduste arendamine
 • Magento e-poodide turundus
 • Magento tugi
 • Operatiivsed ja mobiilsed Magento lahendused

mida meie kliendid räägivad

„Igakülgne koostöö parima kvaliteedi saavutamise nimel –
nii käib koostöö Younifyga. Ettevõte, milles võid kindel olla!“

Menno Hoek

Younify was an early adopter of OneStepCheckout back in 2009 and we've had a great partnership with Younify ever since

Thien-Lan Weber, Onestepcheckout

Younify has a quality reputation in the European Magento market, and trusts Fooman to deliver feature-rich, cost-effective and easy to use Magento solutions for their projects

Kristof Ringleff, Fooman

Olete meie pakkumisest huvitatud?

Olete oma ideaalsest ja ainulaadsest veebipoest kõigest mõne hiireklõpsu kaugusel. Lihtsalt täitke alltoodud lühiankeet ja meie teeme kõik ülejäänu.

  Vajate kiiresti kvaliteetset e-poodi? Magento 2 stardipakett siit!
  +